PC Oyun Keyleri

GPazar.com ile ucuz Steam, Origin ve diğer platformlarda oyun satın alın. Cities Skylines, Detroit, GhostRunner, DaysGone, God of War ve Minecraft gibi onlarca orijinal oyunu normal fiyatından daha ucuza satın alın.
Cities: Skylines PC Steam Key
Cities: Skylines PC Steam Key Satın Al
1 Adet
70 TL
Detroit: Become Human Steam PC Key
Detroit: Become Human Steam PC Key Satın Al
1 Adet
165 TL
GhostRunner PC Steam Key
GhostRunner PC Steam Key Satın Al
1 Adet
190 TL
Days Gone PC Steam Key
Days Gone PC Steam Key Satın Al
1 Adet
300 TL
God Of War PC Steam Key
God Of War PC Steam Key Satın Al
1 Adet
370 TL
Microsoft Minecraft Java Edition
Microsoft Minecraft Java Edition Satın Al
1 Adet
540 TL

Steam Key Nedir?

Steam Key, oyunları Steam üzerindeki fiyatından daha ucuz fiyata almanızı sağlayan indirimli e-pin kuponlarıdır. GPazar.com internet sitemizde bu keyleri satın alarak istediğiniz oyunları daha ucuza orijinal bir şekilde oynayabilirsiniz.

Steam Key Nasıl Satın Alınır?

Steam Key satın almak için mağaza bölümünde bulunan PC Oyun Keyleri simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Gamepazari.com adresinde epin kodunuzu girerek en uygun fiyatlarla Steam Key satın alabilirsiniz.

Steam Key Nasıl Yüklenir?

Steam keyinizi aktifleştirmek için önce Steam hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından "Oyunlar" kısmına gelmeli ve buradan "Steam Cüzdan Kodu Kullan" seçeneğine basmalısınız. Açılan kısımda size teslim ettiğimiz kodu girmelisiniz.

Cities: Skylines PC Steam Key Kaç TL?

GPazar.com'da Cities Syklines isimli oyun 70 TL'ye satılmaktadır. Keyinizi alıp Steam hesabınız üzerinden aktifleştirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Detroit: Become Human Steam PC Key Kaç TL?

GPazar.com'da Detroit: Become Human isimli oyun 165 TL'ye satılmaktadır. Keyinizi alıp Steam hesabınız üzerinden aktifleştirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

GhostRunner PC Steam Key Kaç TL?

GPazar.com'da GhostRunner isimli oyun 190 TL'ye satılmaktadır. Keyinizi alıp Steam hesabınız üzerinden aktifleştirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Days Gone PC Steam Key Kaç TL?

GPazar.com'da Days Gone isimli oyun 300 TL'ye satılmaktadır. Keyinizi alıp Steam hesabınız üzerinden aktifleştirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

God Of War PC Steam Key Kaç TL?

GPazar.com'da God Of War isimli oyun 370 TL'ye satılmaktadır. Keyinizi alıp Steam hesabınız üzerinden aktifleştirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Microsoft Minecraft Java Edition Kaç TL

GPazar.com'da Microsoft Minecraft Java Edition isimli oyun 540 TL'ye satılmaktadır. Keyinizi alıp ilgili hesabınız üzerinden aktifleştirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.