Hakkımızda

GPazar.com, Mole Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi'ne bağlı, online oyunlar için e-pin, popüler PS4 Oyunları, Xbox Oyunları, PC oyunları için CD Key ve daha pek çok kategoride kutulu ve dijital kod şekline getirilebilen ürünleri en uygun fiyata ve güvenilir şekilde kullanıcılarına sunan bir platformdur. Birçok ödeme seçeneği ile kolayca ve güvenle bakiye yüklenebilen, kullanıcılarının güvenliğine, memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Perdigital.com, binlerce İnternet Kafe’den oluşan saha satış ağıyla Türkiye’nin öncü ve güçlü dijital kod dağıtıcısıdır.

2015 yılının Haziran ayında kurulan ve bugün binlerce kullanıcının dijital kod alışverişlerindeki tercihi haline gelen GamePazari.com; Valve, Gameforge, Riot, Joygame, Lokum Games, Oasis Games, Nfinity Games, BluTv gibi şirketlerle doğrudan sözleşmeli olup, bu sayede satışını yapmakta olduğu ürünlerin hemen hepsini doğrudan üretici firmalardan tedarik etmektedir.

GPazar Türkiye’de oyuncu kitlesinin ürün satın almak veya ürün satmak istedikleri an aklına gelen en ilk isim olmatı ilke edinmiştir.

3 yıl önce başladığımız yolculukta daima oyuncuların bizden istediklerine kulak verip kendimizi sürekli geliştirerek bugün yarım milyona yakın kullanıcının tercihi olmayı başardık.