1. İlanlar

İndirimdeki Ürünler

En Çok Satanlar

Satılık Sıfır ve İkinci El Konsollar Hakkında Genel Bilgi

Sıfır ve ikinci el oyun konsollarının satıldığı internet sitemizden, dilediğiniz oyun konsolu için araştırma yapabilirsiniz. Yaptığınız araştırmada filtreleri değiştirerek bütçenize uygunluğunu test edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan oyun konsollarını araştırmak için sitemizdeki kaliteli ürünlerimizi detaylıca inceleyebilir ve satıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle satın alacağınız ürünün durumu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Geliştirdiğimiz sistemlerimiz ile oyun konsolları alanı dışında pek çok ürün için de satın alım yapabilmektesiniz.

Oyun Konsolu Satın Almak

Beğendiğiniz oyun konsollarımızı satın almak için yapmanız gereken en önemli adımlardan birisi üyelik oluşturmaktır. Oluşturduğunuz üyeliğiniz sayesinde sizlerle daha iyi iletişim kurabiliriz. Yeni bir oyun konsolu sisteme girildiğinde sizleri bilgilendirebilir ve kolayca satın almanızı sağlayabiliriz. Beğendiğiniz ve aradığınız oyunlar indirime girdiğinde sizlere bu yol ile haber verebiliriz. Dilerseniz sistemimizde satın alma işlemi dışında ürün satma işlemi de yapabilirsiniz.

Oyun Konsolu Satmak

Elinizde ikinci el olarak satılmayı bekleyen oyun konsolunuz var ise oluşturduğunuz üyeliğiniz altında sitemize yükleyebilir ve alıcılar ile görüşebilirsiniz. Bu yöntem ile pek çok alıcıya ürününüzü ve hizmetinizi tanıtmış olursunuz. Satabileceğiniz ürünler sadece oyun konsolları ile sınırlı değildir. Elinizde iyi durumdaki oyunları, oyun konsolu aksesuarlarınızı da satabilir, paraya çevirebilirsiniz.

Oyun Konsolları ve Diğer Ürünler

Sitemizde pek çok online oyun için de ücretli para satılmaktadır. Her oyun dünyasının kendi içerisinde oluşturduğu paralarına sahip olabilmek için sekmemize tıklayarak kolayca satın alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şu an sitemizde Playstation 4 ve Pro, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo Switch oyun konsollarının satışı yapılmaktadır. Farklı fiyatlarda ve performanslarda hizmet eden ürünlerimizin sizin bütçenize uyanını bulmak, diğer sitelerden çok daha kolay olacaktır. Satıcılar ile iletişime geçerek bu konsola uygun oyunları olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Gelişmiş teknoloji ile sitemize entegre ettiğimiz bir diğer özellik ise teknik destek hizmetidir. Bu hizmetimiz sayesinde pek çok üyemize kaliteli hizmet verebilmekteyiz. Satın alma işlemlerinde ve ürün yükleme işlemlerinde yaşanan teknik aksaklıklar ya da kişiden kaynaklanan yanlışlıkların giderilmesi için 7/24 hizmet veren teknik desteğimiz vardır.