1. Haberler
Haberler

Konsol Oyun Haberleri

Yeni neslin en çok oynadığı oyunlar konsollu oyunlar; PlayStation, Xbox, Nintendo gibi Japonya kökenli oyunlardır. Oyun sektöründe çığır açan bu oyunlar gün geçtikçe daha da yaygınlaşıyor. Sitemizin konsollar bölümündeki haberler kısmında bu oyunlar ile ilgili tüm dünya da yaşanan olaylar günlük olarak sizlere aktarılıyor.

İkinci El Oyun Konsolları

Konsol oyun severlerin her gün sayısı artıyor. Oyunlar kendilerini sürekli yenilediğinden oyun oynayan kitlesi de buna bağlı olarak yükselişine devam ediyor. Konsol oyunları hakkında yapılan sürekli güncellemeler ve yenilikleri gamepazari.com adlı sitemizden takip edin. Diğer oyun severlerden geri kalmayın.

Sitemizde oyun konsollarının fiyatları hakkında araştırmalar vardır. Bu konsolların sıfır halinin fiyatları oldukça yüksek olduğundan son zamanlarda ikinci el oyun konsolları daha çok tercih edilir hale geldi. Fiyatlarının uygun olması ve başkasına satılabilme ihtimali olduğundan oyun severler rahat bir nefes alıyor. Sitemizde ikinci el oyun konsollarının özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ucuz ve İkinci El Oyunlar

Son zamanların en revaçta olan konsol oyunlarının fiyatı cihazları kadar pahalıdır. Bir oyundan sıkıldığınızda ikinci bir oyunu alabilmek için bir kez daha düşünmeniz gerekebilir. En ucuz ve ikinci oyunların satıldığı linkler sitemizdeki konsollar bölümünde sizi bekliyor. Böylelikle sizde tüm konsol oyunlarını denemiş olursunuz. Birbirinden farklı denemediğiniz birçok konsol oyunu alıp sizde oynayın. Bu platformda bilmediğiniz ya da oynamadığınız oyun kalmasın. Birbirinden farklı türde oyunların bulunduğu satış listelerine bakarak istediğiniz oyuna karar verin. Sistemde bulunan ilanlara her gün yenisi eklenir. Hangi türde oyuna ihtiyacınız var ise o oyunlar için filtre yapın ve oyununuzu seçin.

Bitirilen Oyunları Satma İmkânı

Yüksek fiyatlarda paralar verip konsol oyun aldınız ve uzun zaman bu oyuna emek harcadınız. İşte şimdi emeğinizin karşılığını alma vakti geldi. Sitemize kısa sürede yapacağınız üyelik işlemleri ile sizde konsol oyununuzu satışa çıkarabilirsiniz. Böylelikle kendinize ek gelir kapısı açabilir ve konsol oyunlarında uzman olabilirsiniz. Sitemizin sağladığı bu olanaklardan sizde yararlanın. Herkesin bulunmak istediği bu platformda sizde en ön sıralarda yer alın.